Hledat...
Nejdůležitější akce Nezařazené

ŠLÁGR PARTA !!!PŘELOŽENO!!

!!!!!PŘELOŽENO NA 7/3 2021!!!!!
VSTUPENKY Z 1/10 2020 ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

NEJZNÁMĚJŠÍ TVÁŘE ŠLÁGR TV

FRANKIE ZHYRNOV, MÁRA, HELENA HAMPLOVÁ, KAREL PETERKA

VSTUPENKY V PRODEJI

CENA: 250,- 290,-

PŘEDPRODEJ:
pokladna KD Ostrov
/info/ , on-line na Ticketportal /zde/

ŠlágrParta & Mejdan snů

   ŠlágrParta je československý fenomén a nejúspěšnější kapela na Šlágr TV. Za poslední roky vyhrála několikanásobně veškeré hitparády, ceny diváků, získala tisíce příznivců, je nejprodávanější kapelou a velmi úspěšně vyprodává sály na svých koncertech.

  Interpreti ŠlágrParty (Karel Peterka, Mára, Frankie Zhyrnov, Helena Hamplová) jsou známá jména již několik generací. Za desítky let své sólové profesionální hudební kariéry získali tisíce fanoušků i daleko za hranicemi Česka a Slovenska a jako seskupení tvoří jedinečnou kapelu.

 Koncert ŠlágrParty & Mejdan snů není klasický koncert, ale spíš dvouhodinová show, o které zúčastnění diváci dlouho mluví jako o neskutečném zážitku, a při kterém každý divák na dlouhou dobu načerpá pozitivní energii a dobrou náladu. 

  Repertoár skupiny tvoří vlastní písničky plné energie a dobré pohodové nálady. Kombinace moderní hudební tvorby ve stylu pop-dance music spojené s harmonikou, saxofonem a sborovým zpěvem, udělaly ze ŠlágrParty, během krátkého okamžiku, velmi oblíbenou kapelu.

  Během vystoupení, plného originálních, již zlidovělých melodií, /provázených vtipným mluveným slovem/, zazní také největší hity jednotlivých interpretů.

Koncert je určený pro všechny věkové kategorie.

«

»