Hledat...
Nejdůležitější akce Nezařazené

CITRON 09/04 2021 PŘELOŽENO

CELÉ TURNÉ CITRONU BYLO OPĚT PŘELOŽENO – NA PODZIM 2021

V KD OSTROV KAPELA VYSTOUPÍ V NOVÉM TERMÍNU 3/12 2021

ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI

PŘEDPRODEJ: pokladna KD Ostrov info,
TICKETPORTAL /zde/ , MASTERSOFROCK, GOOUT /zde/

Cena: předprodej 390,- , na místě 450,-

Vzhledem k současné špatné epidemiologické situaci ve světě i u nás, kdy jsou zakázány veškeré vnitřní i venkovní akce, musí česká metalová legenda CITRON opět přesunout své turné „Supi se slétají“ na podzim tohoto roku!

Kapela vzkazuje: „Velmi nás to mrzí, neboť na turné se již rok všichni velmi těšíme, ale zdraví Vás fanoušků na koncertech CITRONů je pro nás všechny velmi důležité a nám nezbývá nic než doufat, že na podzim, díky očkování, přijdou lepší časy a my se konečně budeme moci s Vámi se všemi setkat pod pódiem“.

Zbrusu nový koncept turné „Supi se slétají“ zůstane zachován! Menší města a sály, větší intimita a blízkost publiku, klasický hraný set s elektrickými kytarami doplněn z poloviny o unplugged pasáž, ve které Citron doprovodí violoncellové duo. Každý návštěvník koncertu obdrží jako dárek nový singl kapely Citron. Zůstává i speciální host koncertů, skvělá slovenská symphonic-metalová parta SYMFOBIA! O nic tedy nepřijdete, jen si na to budete muset všichni ještě o něco déle počkat.

«

»